موارد مهم در هنگام خرید پارکت و سرامیک | خانه امیران
16
مرداد

پارکت بهتر است یا سرامیک ؟

پارکت بهتر است یا سرامیک ؟
کفپوش های مختلفی در دنیای امروزی تولید می شوند که تنوع زیادی دارند و شما می توانید این کالاهای ساختمانی را با توجه به سلیقه خود در بازار مورد بررسی قرار دهید. پارکت و سرامیک از قبیل کفپوش هایی هستند که بسیار پرطرفدارتر از سایر کفپوش های موجود در بازار ایران به شمار می روند. اما در این بین پارکت به دلیل ویژگی های خاصی که دارد توانسته است بیشتر از سرامیک توجه مردم را در جامعه ما به خود جلب کند. در این صفحه سعی بر این داریم که به بررسی این کفپوش های بی نظیر اقدام کنیم. همچنین شما میتوانید برای انواع پارکت اعم از پارکت امیران و .. با مجموعه خانه امیران تماس بگیرید.

آیا پارکت بهتر است یا سرامیک ؟
آیا پارکت بهتر است یا سرامیک

ویژگی های پارکت و سرامیک

باید توجه داشته باشید که هم پارکت و هم سرامیک به عنوان کفپوش های با کیفیت در دسترس مردم در بازار قرار می گیرند و هر کدام از آنها مشخصه های خاص خودشان را دارا هستند. اما باید بدانید که پارکت می تواند به طور قابل توجهی توجه مردم را در کشور ما به خود جلب کند. در این صفحه می کوشیم که به بررسی ویژگی های این دو نوع کفپوش اقدام کنیم:
۱- پارکت دارای ظاهری بسیار جذاب و زیبا است. این نوع کفپوش در دکوراسیون داخلی کاربرد بسیار زیادی دارد.
۲- پارکت می تواند با رنگ های متنوع و خلاقانه و با طرح ها و همین طور ابعاد مختلفی در بازار یافت شود. از این رو شما حق انتخاب زیادی در خرید این نمونه کفپوش در هنگام سفارش آن دارید.
۳- نصب پارکت خیلی راحت است و در مدت زمان کوتاهی این کار انجام می شود.
۴- طول عمر پارکت بسیار بالا است و شما در طول زمان نمی توانید شاهد ترک خوردن و یا شکستگی و حتی رنگ پریدگی این نوع از کفپوش های پرطرفدار باشید.
۵- سرامیک از قبیل کفپوش هایی است که با ضخامت های مختلف در بازار به چشم می خورد.
۶- سرامیک کفپوشی است که به راحتی تمیز می شود و آلودگی را به خود جذب نمی کند.

آیا پارکت بهتر است یا سرامیک؟

برخی از افراد که قصد خرید کفپوش را دارند این سؤال را از مشاوران فروش در مرکز پخش معتبر می پرسند که پارکت بهتر است یا سرامیک؟ در واقع برای پاسخ دادن به این سؤال بهتر است که این مشتریان قبل از هر چیز به سلیقه خودشان رجوع کنند. زیرا پارکت و سرامیک از جمله کالاهایی هستند که از نظر شکل ظاهر به طور کلی با یکدیگر تفاوت دارند. از این رو افرادی که خریدار این کفپوش ها هستند در ابتدا باید سلیقه خود و تمایل خود به این نوع کفپوش ها را به دقت بررسی کنند.
در وهله دوم مشتریان عزیز باید به بررسی دکوراسیون ساختمان خود توجه کنند. این کفپوش ها توسط اشخاص خریدار باید بر اساس طراحی داخلی ساختمان ها و خانه ها انتخاب شوند. در مرحله بعد باید کیفیت این کالاها با هم مورد مقایسه قرار گیرند. بهتر است که افراد خریدار به این موضوع توجه زیادی داشته باشند.
اما ما همیشه پارکت را به مشتریان خود توصیه می کنیم و برای این کار هم دلیل داریم. دلیل توصیه ما این است که پارکت یک کفپوش فوق العاده زیبا و جذاب است که می تواند باعث جذاب تر شدن داخل ساختمان ها شود و از طرف دیگر نیز طول عمر و ماندگاری بی نظیری دارد. پارکت هایی که از سوی مرکز پخش خانه امیران به شما عرضه می شوند بهترین گزینه برای خرید هستند.
شما می توانید رنگ ها و همین طور طرح های مختلفی از پارکت های مصیبی و امیران را از طریق فروشگاه برتر خانه امیران مورد مشاهده و بررسی قرار دهید. در نهایت بهترین نوع پارکت که می تواند کاربردی تر از سرامیک باشد را برای نصب در کف ساختمان های خود انتخاب و خریداری کنید.

پارکت بهتر است یا سرامیک؟ | خانه امیران
پارکت بهتر است یا سرامیک؟

موارد مهم در هنگام خرید پارکت و سرامیک

بهتر است زمانی که پارکت یا سرامیک را به عنوان کفپوش برای نصب در خانه های خود در نظر می گیرید به موارد و نکته های مهمی در این زمینه توجه داشته باشید که برخی از این نکات به قرار زیر هستند:
– لازم است که ضخامت سرامیک ها و همچنین پارکت ها را بررسی کنید تا نوع دلخواه خود از این کفپوش ها را با ضخامت مناسب خریداری کنید.
– رنگ بندی و همین طور طرح ها و مدل های گوناگون این دسته از کفپوش ها را بررسی کنید.
– ابعاد مختلف این کفپوش ها را تحت بررسی قرار دهید و این مصالح ساختمانی را با توجه به اندازه های دلخواه خود سفارش دهید.
– بهتر است که مقاومت این محصولات در برابر فشار را بررسی کنید و باید بدانید که پارکت های امیری کفپوش هایی بسیار مقاوم هستند که در برابر فشار و همین طور ضربه هیچگاه دچار آسیب های جدی نمی شوند.
– برش های مربوط به کفپوش های مورد نظر خود را نیز به دقت مشاهده کنید و محصولاتی که با برش های ظریف و زیبا به شما عرضه می شوند را برای خرید در نظر بگیرید.
– در ابتدای روند خرید پارکت مصیبی و امیران بهتر است که ابتدا نسبت به بررسی دکوراسیون داخلی خانه های خود اقدام کنید و سپس بر این اساس پارکت های مورد نیاز خود را جهت خرید سفارش دهید.

کف پارکت بهتر است یا سرامیک | خانه امیران
کف پارکت بهتر است یا سرامیک

کف پارکت بهتر است یا سرامیک

باید توجه داشته باشید که نمایندگی پخش امیران همواره در تلاش است که به جلب رضایت مشتریان خود بپردازد. از این رو کفپوش های درخواستی مردم را با نوع کیفی فوق العاده ای در اختیار آنها قرار می دهد. مجموعه امیران با توجه به درخواست هایی که از سوی مشتریان خود دریافت می کند می کوشد که پارکت های با کیفیت و پرطرفدار با طرح های گوناگون از قبیل طرح سنگ، طرح چوب و غیره را با مرغوبیت های ویژه به مردم ارائه دهد. این فروشگاه پارکت ها و به طور کلی کفپوش های مورد احتیاج مردم را با قیمتی مناسب به آنها عرضه می کند. برای استعلام قیمت کفپوش ورزشی پی وی سی زیر فوم دار با کارشناسان ما در مجموعه خانه امیران تماس بگیرید.