معرفی لوازم پرده لوردراپه
02
دی

معرفی لوازم پرده لوردراپه

لوازم پرده لوردراپه شامل تمام وسایلی می‌شوند که برای نصب صحیح پرده مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ در این مطلب قصد داریم به معرفی این لوازم و کلیه ملزومات پرده‌های عمودی (لوردراپه) بپردازیم؛ اگر به تازگی پرده لوردراپه خریداری کرده اید و یا قصد دارید در آینده نزدیک این کار را انجام دهید، مطالعه این مقاله برایتان مفید خواهد بود. قبل از خواندن ادامۀ مقاله به شما پیشنهاد می‌کنیم در صورت تمایل به خرید پارچه‌ای عمودی جدید به صفحۀ خرید پرده پارچه ای عمودی مراجعه نمایید.

در ادامه به سوال لوازم پرده لوردراپه چیست؟ می‌پردازیم.

لوازم پرده لوردراپه چیست؟

لوازم پرده لوردراپه چیست؟

لوازم پرده لوردراپه چیست؟ لوازم پرده لوردراپه شامل تمامی وسایلی می‌شوند که به منظور نصب پرده و حتی زیباتر ساختن محیط کاربرد دارند؛ به عبارتی می‌توان گفت صرفاً پارچه پرده نمی‌تواند نیاز خانه یا دفترکار شما را به طور کامل بر طرف نماید، چراکه یکی از اجزای مهم در نصب پرده همین ملزومات و لوازم هستند.

پیش از اقدام برای خرید پرده بهتر است با تمامی لوازم پرده لورداپه آشنا باشید؛ مهم‌ترین ملزومات پرده‌های عمودی شامل موارد زیر هستند:

– ریل پرده: بالتبع مهم‌ترین عنصر در نصب پرده، ریل پرده می‌باشد؛ ریل پرده به نام‌های دیگری همچون چوب پرده یا میل پرده شناخته می‌شود. این وسیله در قسمت بالایی پنجره قرار می‌گیرد و پرده را نگه می‌دارد.

– پرده جمع کن: یکی دیگر از مهم‌ترین لوازم پرده لوردراپه، پرده جمع کن است؛ همانطور که از نام آن مشخص است کاربرد آن در باز و بسته کردن پرده می‌باشد؛ پرده جمع کن به فرم حلقه، زنجیر و یا نواری است که می‌تواند جنس‌های مختلفی داشته باشد.

– گیره: برای اتصال پرده به میل پرده از گیره استفاده می شود. توجه داشته باشید که گیره نام دیگری نیز دارد که به آن هوکس گفته می شود.

– نوار پرده: در هنگام نصب پرده یکسری گیره هستند که به خود پارچه پرده متصل می‌شوند؛ به همین منظور یک پارچه نواری وجود که این گیره‌ها را به پرده وصل می‌کند.

به جز مواردی که ذکر شد، سایر لوازم پرده لوردراپه جنبه تزیینی دارند؛ از پرکاربردترین لوازم تزئینی می‌توان به شرابه و قاب پرده اشاره کرد.

در ادامه به موضوع خرید لوازم پرده لوردراپه می‌پردازیم.

خرید لوازم پرده لوردراپه

 

خرید لوازم پرده لوردراپه

خرید لوازم پرده لوردراپه ، به منظور خرید لوازم جانبی پرده لوردراپه می‌توانید به نمایندگی شرکت خانه امیران واقع در اصفهان، خیابان ارباب، نبش بن بست ۹، مجموعه میلان دکور مراجعه نمایید.

مجموعه خانه امیران با توجه به سابقه بالایی که دارد یکی از بهترین و معتبرترین فروشگاه‌ها در زمینه تجهیزات دکوراسیون داخلی محسوب می‌شود؛ این شرکت محصولاتی مانند انواع پرده، لوازم پرده لوردراپه، کفپوش، قرنیز و … را تولید و روانه بازار می‌کند.