مقایسه پرده پارچه ای عمودی با سایر پرده ها
08
آبان

مقایسه پرده پارچه ای عمودی با سایر پرده ها

مقایسه پرده پارچه ای عمودی با سایر پرده ها ، پرده یکی از ضروری‌ترین لوازم برای اماکن مسقف به حساب می‌آید، بنابراین در طراحی دکوراسیون داخلی هر محیط، انتخاب پرده مناسب از فاکتورهای بسیار مهم به حساب می‌آید. قبل از خواندن ادامۀ مقاله به شما پیشنهاد می‌کنیم در صورت تمایل به خرید پرده پارچه ای عمودی به صفحۀ خرید پرده پارچه ای عمودی مراجعه کنید.

امروزه در بازار، پرده‌های متفاوتی طراحی و تولید می‌شود، حال ما در اینجا شما را یاری خواهیم کرد تا بتوانید با توجه به مقایسه پرده پارچه ای عمودی با سایر پرده‌ها، بهترین و ایده ال ترین گزینه را انتخاب نمایید.

بی شک انتخاب یک پرده مناسب کار سخت و دشواری به حساب می‌آید اما قطعاً یک سری فاکتورها هستند که برای بیشتر مشتریان دراولویت قرار دارد. برای نمونه می‌توان به کیفیت، تنوع، قیمت محصول، میزان صرفه جویی در مصرف انرژی، مقدار نور دهی به فضای مورد نظر و … اشاره کرد.

از آنجایی که امروزه بسیاری از منازل طراحی مدرن دارند، مقایسه پرده پارچه ای عمودی با سایر پرده‌ها، نشان می‌دهد که پردهٔ عمودی پارچه ای، انتخاب مناسب‌تری خواهد بود و از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند.

در ادامه به موضوع مزیت های مقایسه پرده پارچه ای عمودی با سایر پرده ها می‌پردازیم.

مزیت های مقایسه پرده پارچه ای عمودی با سایر پرده ها

مزیت های مقایسه پرده پارچه ای عمودی با سایر پرده ها

۱-حذف خرید سه برابری پارچه برای پنجره‌ها: اصولاً در هنگام خرید پرده، باید سه برابر متراژ پنچره پارچه تهیه کنید؛ اما در مقایسه پرده پارچه ای عمودی با سایر پرده‌ها، این مشکل وجود ندارد و نیازی به خرید پارچه اضافی نیست.

۲-کاهش هزینه به دلیل احتیاج نداشتن به دوخت و نوار پرده: پرده‌های عمودی  کلاً از پارچه و ریل تشکیل شده اند؛ این پرده‌ها به صورت نوارهای پارچه ای با عرض ۹ و۱۳ سانتی متری، به وسیلهٔ قلاب‌های روی پارچه که با فاصلهٔ دقیق و منظمی روی یک میلهٔ آلومینیومی نصب می‌شود و با کشیدن یک طناب می‌توان آنرا به ک طرف جمع کرد.

۳-مقاوم بودن پارچهٔ پرده‌های عمودی در برابر نور خورشید: در مقایسه پرده پارچه ای عمودی با سایر پرده‌ها، پرده‌های عمودی پارچه ای ضخامت بسیاربالایی دارند و در نتیجه در برابر نورخورشید و رطوبت هوا از مقاومت خوبی برخوردار هستند.

۴-نصب آسان: یکی از دغدغه‌های افراد برای خرید پرده، نصب آن است؛ در مقایسه پرده پارچه ای عمودی با سایر پرده‌ها، نصب پرده‌های عمودی به هیچ عنوان نیاز به تخصص ندارد و خود شخص می‌تواند بدون حضور کارشناس به راحتی آن را نصب کند.

این موضوع موجب می‌شود که هزینه ای بابت دستمزد نصب پرداخت نکنید و به این شکل، پرده‌های عمودی صرفه اقتصادی بیشتری خواهند داشت.

۵-نظم بسیار زیبا و منحصر به فرد پرده‌های عمودی پارچه ای: برای نظم دادن پرده‌های عمودی پارچه ای، نیازی به سرب نیست؛ در نهایت می‌توان به دلیل گران بودن قیمت سرب در پرداخت هزینه بسیار صرفه جویی کرد.

۶-تنوع بسیار زیاد در رنگ و طرح: مقایسه پرده پارچه ای عمودی با سایر پرده‌ها تنوع بالایی دارند و به همین دلیل این امکان وجود دارد که  بتوانیم رنگ و لعاب خاصی را به فضای زندگی مان بدهیم.

به عنوان مثال اگر از نوع پردهٔ عمودی چاپدار استفاده می‌کنیم می‌توان طرح پرده را با توجه به طراحی دکوراسیون و سبک چیدمان وسایل انتخاب کرد، تا جایی که حتی می‌توان لوگوی سازمان یا ادارهٔ مدنظر را هم روی پرده عمودی پارچه ای چاپ کرد.

در ادامه به موضوع نکات مهم مقایسه پرده پارچه ای عمودی با سایر پرده ها می‌پردازیم.

نکات مهم مقایسه پرده پارچه ای عمودی با سایر پرده ها

نکات مهم مقایسه پرده پارچه ای عمودی با سایر پرده ها

مکانی که قرار است در آن از پرده استفاده شود در انتخاب نوع پرده نقش پررنگی دارد. پرده عمودی پارچه ای نسبت به سایر پرده‌های موجود در بازار از رنگ و تنوع بیشتری برخوردار است و نمای ساده ودر عین حال شیک‌تری دارد؛ پس قابل ذکر است اولین نکته ای که باید مد نظر قرار بگیرد انتخاب پرده مناسب برای مکان مناسب است.

به عنوان مثال اگر پردهٔ انتخابی شما برای آشپزخانه باشد لازم است تا قابلیت شست شوی آسان را لحاظ کنید یا مثلاً برای اتاق خواب بهتر است کنترل نور را مد نظر قرار دهید و با توجه به این فاکتور به سراغ پرده‌های عمودی پارچه ای ضخیم‌تر بروید و یا اگر برای اتاق کودک باشد، قطعاً انتخاب رنگ‌های شاد و چاپی، باید هدف اصلی خریدار باشد.

شرکت خانه امیران به عنوان یکی از تولیدکنندگان موفق در عرصه تجهیزات دکوراسیون داخلی، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد؛ برای مشاهده، بررسی و مقایسه پرده پارچه ای عمودی با سایر پرده‌ها می‌توانید به وبسایت خانه امیران مراجعه منایید.

برای افرادی که خرید حضوری را به آنلاین ترجیح می‌دهند، می‌توانند به نمایندگی رسمی شرکت خانه امیران، واقع در اصفهان، خیابان ارباب، نبش بن بست ۹، مجموعه میلان دکور مراجعه کنند.

در ادامه به موضوع قیمت در مقایسه پرده پارچه ای عمودی با سایر پرده ها می‌پردازیم.

قیمت در مقایسه پرده پارچه ای عمودی با سایر پرده ها

قیمت در مقایسه پرده پارچه ای عمودی با سایر پرده ها

برای مقایسه پرده پارچه ای عمودی با سایر پرده‌ها، یکی از موارد بسیار مهم قیمت محصول می‌باشد؛ پرده‌های عمودی که جنس پارچه ای دارند، به دلیل قیمت مناسبی که دارد در بین مردم طرفداران زیادی پیدا کرده و از مقرون به صرفه ترین محصولات هستند، بنابراین در مکان‌ها ی مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند.

جالب است بدانید که قیمت پرده‌های عمودی پارچه ای براساس متر مربع پرده محاسبه می‌شود و با توجه برند، به ایرانی و خارجی بودن پرده و همچنین بسته به جنس، نوع و سایز آن، قیمت کاملاً متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال قیمت پردهٔ عمودی ساده برای آشپزخانه خیلی ارزان‌تر ازپرده ی عمودی سه بعدی پذیرایی خواهد بود.

قیمت هر مترمربع پرده عمودی از ۳۰۰ هزار تومان آغاز و تا حدود ۱ میلیون تومان ادامه خواهد داشت؛ برای اطلاع دقیق از قیمت پرده عمودی با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید.